MAMY NOWĄ RADĘ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO! Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Dorota Kowalczyk   
10.06.2018.

Wybory do Samorządu Uczniowskiego to dla społeczności  uczniowskiej ważna lekcja demokracji. W czwartek 7 czerwca odbyła się w naszej szkole tzw. ,,godzina wyborcza”, podczas której kandydaci z klas V -  VII  prezentowali  swoje autocharakterystyki  jako programy.

Uprawnione do głosowania ,, trójki klasowe” z poszczególnych klas I – VII  mogły oddać tylko 1 głos na wybranego kandydata. Komisja wyborcza w składzie najstarszych uczniów z klas siódmych czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania  tajnego i po jego zakończeniu dokonała podliczenia głosów. Zgodnie z Regulaminem   Samorządu i Regulaminem wyborów w skład rady weszły osoby z następującym przydziałem:

1.      Julia Oleska kl. VIIb – przewodnicząca

2.      Natalia Cybulska kl. VIIa – zastępca

3.      Natalia Mikołajczyk kl. Va – sekretarz

4.      Mateusz Kędzia kl. Va – skarbnik

5.      Amelia  Jatczak kl. VIIa – członek

6.      Aleksandra Janasiak kl. Va – członek

7.      Aleksandra Włodarczyk kl. Va – członek

 

 

Najwięcej zaufania wśród głosujących zdobyła Julia Oleska z klasy VIIb, która została przewodniczącą nowego S.U w następnym 2018/ 2019 roku szkolnym.

 


 

Wybranemu Samorządowi składamy gratulacje i życzymy spełnienia prezentowanych obietnic i postulatów.

Przebieg wyborów nadzorowały opiekunki:  Dorota Kowalczyk i Grażyna Mikołajczyk.

PODZIĘKOWANIE

Dyrektorzy szkoły, opiekunki Samorządu Uczniowskiego, nauczyciele oraz cała społeczność szkolna składają serdeczne podziękowania Poprzedniej i Obecnej Radzie Samorządu oraz wszystkim jej Członkom za przykładną i bezinteresowną pracę społeczną w roku szkolnym 2017/ 2018 .

Dziękujemy pocztom sztandarowym  klas siódmych za piękną postawę oraz wzorowe reprezentowanie szkoły i uczniów podczas uroczystości szkolnych i środowiskowych

Wszystkim życzymy słonecznych, bezpiecznych oraz pełnych ciekawych przygód wakacji.

 

Zmieniony ( 12.09.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »