,,NAJŁADNIEJSZA DEKORACJA ŚWIĄTECZNA SALI LEKCYJNEJ” – PODSUMOWANIE KONKURSU Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Dorota Kowalczyk   
04.01.2018.

Magia świąt Bożego Narodzenia udziela się bez wyjątku wszystkim. Dlatego dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego( Paulina, Julia, Ala i Ola) wraz z opiekunkami  na początku grudnia ogłosiły konkurs na najbardziej świąteczną klasę. Wszyscy zostali dokładnie zapoznani z regulaminem, który został wywieszony na korytarzach i dostarczony do poszczególnych klas.  Najważniejsze cele konkursu to:

- uświadomienie uczniom odpowiedzialności za sale lekcyjne

- motywowanie do dbałości o swoje miejsce pracy

- stworzenie przyjemnej i świątecznej atmosfery w szkole

Komisja konkursowa powołana przez S.U. oceniła wystrój klas, biorąc pod uwagę: samodzielność wykonania ozdób, pomysłowość, estetykę, oddanie atmosfery świąt Bożego Narodzenia.

Świąteczną atmosferę czuło się w każdej klasie ozdobionej pięknymi choinkami,  kolorowymi łańcuchami, migoczącymi  światełkami, plakatami, gwiazdkami  i innymi ciekawymi ozdobami. Uczniowie zadbali o oryginalne i niepowtarzalne dekoracje swoich sal lekcyjnych. A efekty naprawdę można było podziwiać !!!

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

W kategorii klas  I- III zwyciężyła sala nr 11, której uczą się uczniowie klasy IIIc-wychowawca Maciej Kowalczyk

W kategorii klas IV- VII zwyciężyła sala nr 34, w której uczą się uczniowie klasy IVb - wychowawca Andrzej Wąsiołek

Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział, natomiast dwie zwycięskie klasy zostały nagrodzone słodkościami ufundowanymi przez Radę Rodziców.

Dziękujemy uczniom i wychowawcom za zaangażowanie i świąteczny klimat sal. Na pewno miło i przyjemnie jest w takiej klasie uczyć się i pracować!

Nagrody zostały wręczone po Jasełkach Bożonarodzeniowych.

 

 

 

 

Zmieniony ( 12.09.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »