IMPREZA ANDRZEJKOWO - MIKOŁAJKOWA KLAS PIERWSZYCH Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Dorota Kowalczyk   
02.12.2017.

01 grudnia uczniowie klas pierwszych pod opieką wychowawców Anny Romek, Doroty Kowalczyk i Macieja Kowalczyka udali się na imprezę andrzejkowo – mikołajkową do Łodzi. Najpierw dzieci uczestniczyły w nietypowej lekcji wychowania fizycznego  w największym w Łodzi parku trampolin. Pod opieką wykwalifikowanych trenerów dzieci wykonywały różne ćwiczenia i akrobacje.

  

 

Po dość znacznym wysiłku poszliśmy trochę się posilić, aby nabrać sił na dalszą część imprezy. Każdy miał możliwość zjedzenia tego co lubi.

                   

Ostatnim punktem programu było obejrzenie filmu pt. „Pierwsza gwiazdka”.  Film opowiadał historię małego, odważnego osiołka o imieniu Bo, który  tęskni ł za życiem z dala od codziennej pracy w wiejskim młynie. Pewnego dnia zbiera się na odwagę i ucieka na wolność, by spełnić swe marzenia. Po drodze spotyka uroczą owieczkę Ruth, która przypadkowo odłączyła się od swej trzody, oraz gołębia o wielkich aspiracjach. Wszyscy oni wspólnie z zabawnymi wielbłądami oraz kilkoma nieco ekscentrycznymi zwierzętami podążają za gwiazdą. Wkrótce staną się niespodziewanymi bohaterami najwspanialszej historii wszech czasów – opowieści o narodzeniu Pana Jezusa.

 

 

 

Zmieniony ( 12.09.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »