XVIII EDYCJA TURNIEJU TYMBARKA ''Z PODWÓRKA NA STADION'' Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Dorota Kowalczyk   
26.10.2017.

19 października 2017 roku w Łęczycy odbyła się XVIII edycja Turnieju „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”. Pogoda nie rozpieszczała, ale naszym uczniom to nie przeszkadzało.

W kategorii U-12 wzięło udział 7 drużyn z naszego powiatu. Nasza szkoła została rozlosowana w Grupie B, gdzie ostatecznie zajęliśmy II miejsce. Niestety o finał mogły walczyć tylko drużyny, które zajęły I miejsce w swoich grupach. Po ciężkich bojach stoczonych na boisku i  z uśmiechem na twarzy wracamy do szkoły by zgłębiać tajniki nauk ścisłych oraz tych mniej ścisłych.

Reprezentacja Szkoły Góry św. Małgorzaty:

1. Kacper Rudzki

2. Kacper Frątczak

3. Krystian Cybulski

4. Krystian Nowakowski

5. Adrian Kaźmierczak

6. Cyprian Jatczak

7. Aleksandra Majchrzak

8. Mikołaj Szczech

                Aleksandra Majchrzak została uznana przez organizatorów „Najlepszym Zawodnikiem Drużyny”. Oli jak i całej drużynie należą się wielkie brawa i uznanie, ponieważ niewiele brakowało i mogliby zawalczyć o Finał.

 

 


 

Zmieniony ( 26.10.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »