MISTRZOSTWA POLSKI W UNIHOKEJU Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Dorota Kowalczyk   
18.06.2015.

SP Góra Św. Małgorzaty V w Polsce

 

Reprezentacja chłopców ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Górze Św. Małgorzaty zajęła rewelacyjne piąte miejsce w Mistrzostwach Polski w unihokeju szkół podstawowych, które odbyły się w Elblągu w dniach 12-14 06.2015r.

Pierwsze miejsce zajęła SP nr 48 z Gdyni, druga lokata przypadła SP Gardeji a trzecia SP nr 4 z Sanoka. Dryżyna ze SP w Górze Św. Małgorzaty  wygrała 3-0 z SP Sicienko, 3-2 z SP Subkowy,z SP z Trzebiatowa  2-1, przegrała 2-4 z SP Zabi Róg i 0-4 z SP z Gardeji a w meczu finałowym decydującym o piątym miejscu zremisowała 1-1 z SP Kramarzyny i o końcowym wyniku zdecydowały rzuty karne, które wyłoniły zwycięzcę w dziesiątej seri.

Jest to wielki sukces szkoły z Góry Św. Małgorzaty, która pierwszy raz uczestniczyła w Finale Krajowym i osiągnęła tak wielki sukces rywalizując z niejedną szkołą, w której uczniowie trenują w klubach sportowych w unihokeja.

Dzięki sponsorom :Wójta Gminy Góra Św. Małgorzaty, który opłacił wyjazd na zawody i zakup kije do unihokeja, właścicielom firmy SAW-POL w Górze Św. Małgorzaty, która ufundowała dresy chłopcy mogli uczestniczyć w Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej i godnie reprezentować szkołę.

Skład reprezentacji szkoły: Dawid Cybulski, Krystian Jaworowski, Mateusz Kubiak, Łukasz Rosiński, Andrzej Grzelak, Adam Cybulski, Jakub Nowak, Kacper Jarzębski, Patryk Kiciński, Bartłomiej Gorący i Michał Góra, opiekun drużyny Andrzej Wąsiołek.

 

GALERIA ZDJĘĆ

FILMIK PIERWSZY

FILMIK DRUGI

FILMIK TRZECI

FILMIK CZWARTY

FILMIK PIĄTY

FILMIK SZÓSTY

Zmieniony ( 03.07.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »