,,LIST DO TATY” – PODSUMOWANIE ETAPU OKRĘGOWEGO Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Dorota Kowalczyk   
07.10.2019.

Cztery uczennice naszej szkoły: Zuzanna Antczak, Anastazja Marczak, Zuzanna Lisewska i Gabriela Frątczak wzięły udział w konkursie literackim ,, List do taty”, który został zorganizowany przez Biuro Senatora P. Przemysława Błaszczyka.

Spośród 2500 listów nadesłanych z całej Polski  Zuzia Antczak znalazła się w finałowej trzydziestce jako laureatka powiatów: łęczyckiego, kutnowskiego łowickiego i poddębickiego. Reprezentowała okręg i naszą szkołę na uroczystej gali rozdania nagród  w Warszawie.

Również Gabrysia Frątczak zdobyła Wyróżnienie w tym konkursie. Dziewczynki otrzymały nagrody rzeczowe, a pozostałe uczestniczki dyplomy.

Dziękujemy bardzo za podjęcie tak pięknego wyzwania. Wasze listy to bardzo osobiste i emocjonalne wyznania. A tatusiowie, którzy byli adresatami, na pewno mogą być dumni ze swoich dzieci. Dziewczynki wszystkie jesteście ,,WIELKIE”i zwyciężyłyście! Warto też dodać, że prace zostały napisane piękną i poprawną polszczyzną.

 

 

 

 

                                                                                                   GALERIA ZDJĘĆ

 

Zmieniony ( 18.11.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »