SZKOLNE KOŁO PTTK _CMN_PDF_ALT Print _CMN_EMAIL_ALT
Written by Dorota Kowalczyk   
Monday, 05 October 2009

 

W dniu 27 stycznia 2010 oficjalnie przy naszej szkole powołane zostało do życia Szkolne Koło PTTK. Nad całą procedurą założycielską czuwał prezes łęczyckiego oddziału PTTK pan Paweł Czarnecki, który w tym dniu zawitał do naszej szkoły. Na zebraniu obecnych było 20 uczniów, którzy wcześniej wstąpili w szeregi młodych turystów, członków PTTK. Dla naszego szkolnego koła przyjęliśmy śmieszną i troszkę przewrotną nazwę „Łaziki”J.

                   

Opiekunkami szkolnego koła są: pani Anna Bagrowska i pani Małgorzata Gajewicz.

Możemy już z dumą stwierdzić, że jesteśmy najliczniejszym szkolnym kołem PTTK w oddziale łęczyckim i już niedługo dołączą do nas kolejni uczniowie, którzy wyrazili chęć wstąpienia do PTTK, co stanie się faktem na najbliższym rajdzie.

 

Last Updated ( Monday, 14 October 2013 )
 
< Prev   Next >