SZKOLNE KOŁO PTTK Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Dorota Kowalczyk   
05.10.2009.

 

W dniu 27 stycznia 2010 oficjalnie przy naszej szkole powołane zostało do życia Szkolne Koło PTTK. Nad całą procedurą założycielską czuwał prezes łęczyckiego oddziału PTTK pan Paweł Czarnecki, który w tym dniu zawitał do naszej szkoły. Na zebraniu obecnych było 20 uczniów, którzy wcześniej wstąpili w szeregi młodych turystów, członków PTTK. Dla naszego szkolnego koła przyjęliśmy śmieszną i troszkę przewrotną nazwę „Łaziki”J.

                   

Opiekunkami szkolnego koła są: pani Anna Bagrowska i pani Małgorzata Gajewicz.

Możemy już z dumą stwierdzić, że jesteśmy najliczniejszym szkolnym kołem PTTK w oddziale łęczyckim i już niedługo dołączą do nas kolejni uczniowie, którzy wyrazili chęć wstąpienia do PTTK, co stanie się faktem na najbliższym rajdzie.

 

Zmieniony ( 14.10.2013. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »