ZUZIA LAUREATKĄ KONKURSU LITERACKIEGO! Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Dorota Kowalczyk   
19.09.2019.

Do konkursu literackiego pod hasłem ,, List do Taty” przystąpili chętni uczniowie klas czwartych i piątych naszej szkoły – Gabriela Frątczak, Zuzanna Lisewska, Zuzanna Antczak, Anastazja Marczak. Jest on prowadzony przez organizatorów w okręgach wyborczych senatorów. W naszym okręgu jest to Biuro Senatorskie Pana Przemysława Błaszczyka. Zadaniem uczestniczek konkursu było napisanie pracy literackiej w formie listu na temat: Kim jest i co dla mnie znaczy mój tata?

Główne cele konkursu to:

- skierowanie uwagi na zagadnienie związane z niezastąpioną rolą ojca w życiu dziecka

- propagowanie roli ojca w budowaniu harmonii rodzinnej i procesie wychowawczym dzieci

- propagowanie przykładów dobrego godzenia życia rodzinnego z pracą zawodową ojców

- zainteresowanie rolą ojców w polskich rodzinach, a w szczególności w życiu i rozwoju emocjonalnym dziecka

Dnia 13 września uczennica naszej szkoły Zuzia Antczak z  kl. VIb została poinformowana,  że została laureatką tego konkursu na cały okręg wyborczy Pana Senatora i otrzymała  zaproszenie wraz z opiekunem na uroczystą galę wręczenia  nagród, która odbędzie się 25 września 2019r. o godz. 11.00 w Senacie przy ulicy Wiejskiej w Warszawie.

Opiekunem literackim uczennicy jest p. G. Mikołajczyk.

Zuziu – wielkie gratulacje!!! To zaszczyt dla Ciebie, Rodziców, ukochanego Taty, o którym tak wzruszająco napisałaś oraz dla naszej szkoły!

Życzymy niezapomnianych wrażeń podczas pobytu w stolicy oraz pięknych chwil podczas spotkań z literaturą.

 

 


 

 

Zmieniony ( 19.09.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »