SP GÓRA ŚW MAŁGORZATY NAJLEPSZA W POWIECIE Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Dorota Kowalczyk   
21.11.2018.

15 Listopada 2018 roku w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Powiatu Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt i chłopców.  Do naszej malowniczej miejscowości stawiły się drużyny z SP nr 3 w Łęczycy, sąsiad z gminy SP w Sługach oraz gospodarze  SP Góra św. Małgorzaty. Bezkonkurencyjni okazali się gospodarze turnieju, wiec puchar za I miejsce w  kategorii dziewcząt zostały w naszej szkole. Dziewczęta wygrały wysoko z SP w Sługach 5:1 i  awansowały do półfinału Wojewódzkiego zaś chłopcy rozegrali dwa  mecze wygrywając bezapelacyjnie i zdecydowanie z SP nr 3 w Łęczycy 4:1 i przegrali po zaciętym meczu ale stojącym na wysokim poziomie z lokalnym sąsiadem SP w Sługach 3;0

 

Klasyfikacja końcowa turnieju dziewcząt;

1. Szkoła podstawowa w Górze Św. Małgorzaty

2. Szkoła Podstawowa w Sługach

 

Skład zespołu:

Borowska Julia

Graczyk Julia

Grzelak Aleksandra

Jatczak Agnieszka

Karolak Julia

Kubiak Aleksandra

Kubiak Amelia

Kubiak Klaudia

Miszczak Kinga

Oleska Julia

Szczęsna Marta

Woźniak Aleksandra

 

 

Klasyfikacja końcowa  chłopców:

1. Szkoła Podstawowa w Sługach

2. Szkoła podstawowa w Górze Św. Małgorzaty

3. Szkoła Podstawowa nr 3 w Łęczycy

 

Skład zespołu:

Barylski Paweł

Cybulski Dominik

Gorący Mateusz

Graczyk Bartłomiej

Grzelak Dawid

Janczak Damian

Kubiak Robert

Staniewski Mateusz

Szczech Mateusz

Wasiak Kacper

Wołowski Michał

 

Naszym dziewczętom  życzymy dalszych sukcesów i trzymamy kciuki na półfinale wojewódzkim.

           

Zmieniony ( 22.11.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »