- Odwiedziny: 669949
- Do końca roku: 277 dni
- Do wakacji: 84 dni
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
-
Statystyki
V Turniej Łódzkiej Ligi Unihokeja / Podsumowanie Łódzkiej Ligi Unihokeja w sezonie 2021/2022
W dniu 14 maja 2022 r. w hali sportowej Anilana w Łodzi odbył się V Turniej Łódzkiej Ligi Unihokeja. Zarówno w kategorii młodzików jak i w kategorii dzieci wystąpiło 6 drużyn. W starszej grupie zawodnicy LUKS Góra Św. Małgorzaty wygrali bezapelacyjnie wszystkie mecze zajmując I miejsce, natomiast w młodszej kategorii zajęliśmy IV miejsce. Najlepszymi zawodnikami w naszej drużynie zostali wybrani: Szymon Karolak oraz Bartosz Nowakowski.
Również tego dnia odbyło się podsumowanie Łódzkiej Ligi Unihokeja w sezonie 2021/2022
W kategorii młodzików nasza drużyna zajęła I miejsce, natomiast w kategorii dzieci II miejsce.
Najlepszymi zawodnikami zostali wybrani: Mateusz Graczyk, Miłosz Krysiński, Mateusz Grzelak, Miłosz Pałczyński.
Drużyny, które zajęły I i II miejsce reprezentować będą nasze rozgrywki w Finałach Mistrzostw Polski Młodzików - 11-12 czerwca w Łodzi.
Wszystkim drużynom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Klasyfikacja końcowa Łódzkiej Ligi Unihokeja w sezonie 2021/2022 w kategorii młodzików:
- LUKS „Góra” w Górze Św. Małgorzaty
- UKS Dziewiątka Sieradz
- UKS Trolik Opole
- UKS Nowa Łódź
- UKS Dziewiątka Sieradz II
- Victoria Bielawy
- UKS GOK Zduny
- UKS GOK Zduny II
- LUKS „Góra” w Górze Św. Małgorzaty II
- UKS Nowa Łódź II
Klasyfikacja końcowa Łódzkiej Ligi Unihokeja w sezonie 2021/2022 w kategorii dzieci:
- UKS Dziewiątka Sieradz
- LUKS „Góra” w Górze Św. Małgorzaty
- UKS Nowa Łódź
- UKS Zryw Przykona
- UKS Trolik Opole
- UKS Nowa Łódź II
- UKS GOK Zduny
- UKS Zryw Przykona II
- LUKS „Góra” w Górze Św. Małgorzaty II
Wyniki V turnieju ŁLU w kat. młodzików przedstawiają się następująco:
LUKS Góra Św. Małgorzaty - UKS Dziewiątka Sieradz ( 7 : 4 )
LUKS Góra Św. Małgorzaty - UKS NOWA Łódź (10 : 1)
LUKS Góra Św. Małgorzaty - UKS NOWA Łódź II (20 : 0)
LUKS Góra Św. Małgorzaty – UKS Trolik Opole (8 : 3)
LUKS Góra Św. Małgorzaty – UKS GOK Zduny (16 : 3)
Klasyfikacja końcowa kategorii młodzików w V turnieju ŁLU:
- LUKS Góra Św. Małgorzaty
- UKS Dziewiątka Sieradz
- UKS Trolik Opole
- UKS Nowa Łódź
- UKS GOK Zduny
- UKS Nowa Łódź II
Wyniki V turnieju ŁLU w kat. dzieci przedstawiają się następująco:
LUKS Góra Św. Małgorzaty - UKS Dziewiątka Sieradz (2 : 5)
LUKS Góra Św. Małgorzaty - UKS NOWA Łódź I (4 : 5)
LUKS Góra Św. Małgorzaty - UKS NOWA Łódź II (12 : 1)
LUKS Góra Św. Małgorzaty – UKS Zryw Przykona (1 : 3)
LUKS Góra Św. Małgorzaty – UKS GOK Zduny ( 4 : 2 )
Klasyfikacja końcowa kategorii dzieci w V turnieju ŁLU:
- UKS Zryw Przykona
- UKS Dziewiątka Sieradz
- UKS NOWA Łódź
- LUKS Góra Św. Małgorzaty
- UKS GOK Zduny
- UKS NOWA Łódź II
LUKS Góra Św. Małgorzaty – skład młodzicy: Mateusz Grzelak, Igor Tomalak, Ksawery Kaźmierczak, Aleksander Kowalczyk, Bartosz Nowakowski, Bartosz Czekalski, Miłosz Pałczyński, Paweł Jaros, Kacper Bartczak, Paweł Kornat.
LUKS Góra Św. Małgorzaty – skład dzieci: Kamil Dominiak, Seweryn Skonieczny, Szymon Marczak, Marcel Marczak, Miłosz Jarzębski, Miłosz Krysiński, Szymon Karolak, Mateusz Graczyk.
Trenerzy: Andrzej Wąsiołek, Marcin Skonieczny.